طراحی شبکه اجتماعی

امروزه یکی از پربیننده‌ ترین و پرطرفدارترین سایت‌ها، سایت‌های شبکه‌های اجتماعی است به طوری که سایت شبکه‌های اجتماعی، بعد از موتورهای جستجو، تبدیل به پراستفاده‌ترین خدمت اینترنتی شده‌اند. اساس کار شبکه‌های اجتماعی ایجاد ارتباط میان افراد و به اشتراک گذاری محتوا با یکدیگر است به گونه ای که هر شخص دارای پروفایل شخصی می‌باشد که در آن از اطلاعات پایه تا علایق و سلایق خود را قرار می دهد، دوستان جدیدی پیدا می‌کند و دوستان قدیمی خود را در جریان تغییرات زندگی‌اش قرار می‌دهد.

از اولین شبکه‌های اجتماعی که در ایران مورد توجه قرار گرفت می‌توان به "اورکات" اشاره کرد، اما پس از مدتی این سایت جذابیت اولیه‌ی خود را از دست داد و به نوعی عمرش به پایان رسید. از شبکه های اجتماعی معروف فارسی می توان به سایت های کلوب و فیسنما اشاره کرد.

آیا شما نیز دوست دارید یک سایت شبکه اجتماعی داشته باشید؟

هر شبکه اجتماعی بسته به تعداد کاربران و هدف از ایجادش، امکاناتی را می‌تواند به اعضای خود ارائه دهد، که این امکانات عبارتند از: امکان عضویت – جست و جو در میان اعضا – ارسال پیام برای یکدیگر – آپلود عکس – نماتش یکسری اطلاعات اولیه از هر فرد ( نمایش سن، مکان سکونت، ایمیل، رنگ چشم و مو، دین، نژاد و ...) – نمایش اعضای آنلاین در سایت و امکانات بسیار دیگری که می‌تواند در سایت موجود باشد.

حال با توجه به امکانات گسترده‌ای که می‌توان در هر سایت شیکه‌ی اجتماعی قرار داد، ابتدا باید اهداف ایجاد سایت را مشخص کرده و سپس با توجه به این اهداف امکاناتی را به سایت اضافه کرد.

دیگر داشتن یک سایت شبکه اجتماعی اختصاصی رویا نیست !!

اگر شما هم دوست دارید یک سایت شبکه اجتماعی داشته باشید و آن را بسته به سلیقه ی خود طراحی نمایید، به راحتی می توانید این کار را به یک طراح حرفه ای سایت بسپارید که در کوتاه ترین زمان، یک سایت شبکه اجتماعی برایتان طراحی نماید و سایتتان را جزو برترین های گوگل قرار دهد. بنابراین علایق خود را به ما بگویید و ما شما را به آرزویتان می رسانیم.

 

سفارش طراحی شبکه اجتماعی اختصاصی برای شرکت ها و سازمان ها
(اینجا کلیک کنید)/ 0 نظر / 43 بازدید